• Denge Değerleme Sizin İçin Düşünür Ve Yapar
  • Yatırımlara Yön Veren Hizmetler
  • Geleceğine Bugünden Yatırım Yapanların Doğru Adresi
  • Kentsel Dönüşüm: Yerinde Dönüşüm Yaşanabilir Kentler
  • Doğru Yatırımlar Zamanında Ve Yerinde Değerleme İle Olur
  • Değerlemede Kurunsal Kültür Ve Çözüm Anlayışı
  • Dünya Kadastro Zirvesindeydik

DENGE DEĞERLEME A.Ş.

Değerlemede Kurumsal Kültür ve Çözüm Anlayışı...

BAŞKANIN MESAJI


Denge Değerleme Ailesi olarak; 10.yılımızda sektörümüzdeki bulunduğumuz nokta, müşterilerimizin tercihlerinde ön sıralarda olmanın yanısıra çalışanlarımızın memnuniyetlerini sağlayabilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Evet, rekabetin bu denli yoğun yaşandığı değerleme – danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayamadan şirketimizin gelecek nesillere devrinin mümkün olamayacağını biliyoruz. Müşteri memnuniyetinin ise eğitimli,liyakatlı,emeğinin karşılığını aldığını düşünen, kariyer hedefleri olan çalışanlar ile sağlanabileceği gerçeğine de sonuna kadar inanıyoruz. Bu nedenledir ki, müşterilerimize göstermiş olduğumuz özeni aynı şekilde çalışanlarımıza da yansıtma gayreti içerisinde olduk, olacağız da.
 
Yine, kamusal yükümlülüklerimizi yerine getirmeyi ülkemizin gelişmesine ve bizden sonrakilerin yarınlarına güvenle bakabileceği ortamın yaratılmasına olanak sağlayan birer fırsat olarak değerlendirmekteyiz.
 
Kısacası; DENGE Değerleme Ailesi olarak ürettiğimiz hizmet - raporlar ve yarattıkları sonuçlar itibariyle müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize yarar sağlayabiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Bu vesile ile Genel Müdürümüz Sn.Devrim KEBABCI ile Genel Müdür Yardımcılarımız Sn.Ahmet Arslan, Sn.Metin Çelik ve Sn.Sercan Cengiz nezdinde tüm çalışanlarımızı gayretli çalışmalarından dolayı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
 
Nice 10 Yıllara..
 
Saygılarımla,
 
Baki Budakoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı