Denge Değerleme A.Ş.
Değer Verdiğiniz Ne Varsa Bizim İçin de Değerlidir.

İşe Alım Süreci;

1. Sürecin İşleyişi;

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan seçme ve yerleştirme sürecinde insan kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelendikten sonra Tarafsız bir değerlendirme yapılabilmesi için Kişilik Envanteri Testi uygulanarak İnsan Kaynaklarının gözlemleri teorik olarak da doğrulanır. Ardından adayın mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için aday bölüm yöneticisi ile görüştürülür. Seçme sürecinin tamamlanması ile sonuç adaya bildirilir.

2. Başvuru;
Sitemiz “İş İmkanları” altında yer alan butondan; başvurularınız için sayfanın en altında yer alan “ilgili pozisyona” tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

3. İKDM ve Kadrolu Personel Çalıştırma Süreci;
Kişinin sahip olduğu yetkinliklerin ve seviyelerinin, değerlendirildiği pozisyonun gereği olan yetkinlikler ile karşılaştırılmasını sağlayarak, doğru kişiye doğru yatırımlar yapılması değerlendirme merkezinden elde ettiğimiz veriler ışığında sağlanabilir. Şirketimizde yetenekli çalışanı işe almak, geliştirmek ve elde tutmak amacıyla değerlendirme merkezi uygulamaları İnsan Kaynakları süreçleri arasında oldukça önemli ve kullanılan bir süreçtir.

4. Sözleşmeli Personel Çalıştırma Süreci;
İş potansiyeline ve ilgili ilde bulunan ihtiyaca bağlı olarak ilgili ilden sitemiz üzerinden gelen başvurular değerlendirilerek ve karşılıklı yapılan görüşmeler sonucunda Hizmet Sözleşmesi imzalanır. Sözleşme maddeleri çalışma şartlarını oluşturmaktadır.
Sosyal :
Google
LinkedIn
Instagram

KONU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİREBİLİRSİNİZ.