Başkanın Mesajı

Denge Değerleme olarak sektörde bulunduğumuz konum, müşterilerimizin tercihlerinde ön sıralarda olabilmenin yanı sıra çalışanlarımızın memnuniyetlerini sağlayabilmenin bir sonucudur.

Evet, rekabetin bu denli yoğun yaşandığı değerleme – danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayamadan şirketimizin gelecek nesillere devrinin mümkün olamayacağını biliyoruz. Müşteri memnuniyetinin ise eğitimli,liyakatlı,emeğinin karşılığını aldığını düşünen, kariyer hedefleri olan çalışanlar ile sağlanabileceği gerçeğine de sonuna kadar inanıyoruz. Bu nedenledir ki, müşterilerimize göstermiş olduğumuz özeni aynı şekilde çalışanlarımıza da yansıtma gayreti içerisinde olduk, olacağız da.

Yine, kamusal yükümlülüklerimizi yerine getirmeyi ülkemizin gelişmesine ve bizden sonrakilerin yarınlarına güvenle bakabileceği ortamın yaratılmasına olanak sağlayan birer fırsat olarak değerlendirmekteyiz.

Kısacası; DENGE Değerleme Ailesi olarak ürettiğimiz hizmet – raporlar ve yarattıkları sonuçlar itibariyle müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize yarar sağlayabiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Nice Başarılı Yıllara…

Saygılarımla,
Baki Budakoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı

Menü