Makine Ekipman Sigorta Değerleme

Sigorta Değerleme Hizmetinin Önemi

Günümüzde sigorta hizmetleri, birçok kurum ve işletmenin birikimlerini koruması ve devamlılığını sağlanması için tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. İşletmelerin sahip oldukları binaların, makinelerin, demirbaşların ve elektronik cihazların en doğru şekilde değerlerinin belirlenerek, bu değerler üzerinden mutabakatlı kıymet taktiri (MKT) raporu hazırlanması, tesisin sigorta priminin belirlenmesi ve hasar sonrası karşılaşılacak anlaşmazlıkların önüne geçmesi için büyük önem arz etmektedir.  Sigorta değer tespiti MKT raporunun hazırlanması için mutlaka kurumsal adresler tercih edilmelidir. Siz de işletmenizde ve kurumuzun sigortalatmadan önce binalarınızın, makineleriniz demirbaşlarınızın ve elektronik cihazlarınızın en doğru şekilde değerinin belirlenmesi için bu konuda kurumsal hizmet sunan firmadan destek alabilirisiniz.

Değerleme Hizmetlerinde Kurumsal Firma ve Uzmanlar Tercih Edilmeli

Mutabalatlı kıymet taktiri raporunun hazırlanması işletmenizde yer alan makine ekipman, bina, demirbaş ve elektronik cihazların ne kadar sigortalattığınızı ve neleri kapsadığınızı görmenizi sağlar. Yüksek belirlenmiş bedeller ile sigorta primini fazla ödeyerek fazla maliyete katlanmamanız veya hasar anında eksik belirlenmiş bir bedel nedeniyle mağduriyetinizin tam olarak karşılanmaması durumu ile karşılaşmamak için bu işin önemi bilen kurumsal ve uzmanlar ile çalışması gerekmektedir. Günümüzde birçok işletme ve firma farklı nedenlere bağlı olarak değerleme hizmetlerinden yararlanmayı tercih ediyor.  Sizler de tesisinizin sigorta makine değerlerini, bina değerlerini, demirbaş değerlerini, elektronik cihaz değerlerinin belirlenmesi için kurumsal firmadan uzman kişilerden profesyonel destek almak isterseniz, Denge değerleme firmasının hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Sigorta Değerleme-Denge Değerleme

Kurum üzerinden öncelikle değerleme hizmetlerinden yararlanmak için başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Gerçekleştireceğiniz başvuru formunda tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması son derece önemlidir. Doldurulan bilgiler ışığında uzmanlarımız göndermiş olduğunuz belgeleri incelemeler yapar. Bu çalışmalar sonrasında uzmanlarımız tarafından değerleme hizmetlerinin fiyat teklifi sunulur ve kabul edilmesi ile birlikte çalışmalar başlatılır. Makine mühendisi uzmanlarımız sizler ile irtibata geçerek uygun tarihte tesisinizi ziyaret eder. Makine değerlemesi için tesiste yer alan tüm makine ekipman parkuru yerinde tespit edilir, makinelerin makro ve mikro tüm kimlik bilgileri alınır. Bina değerlemesi için bina alanı, bina yapısal ve dekorasyon özellikleri tespiti yapılır. Demirbaş ve elektronik cihazların adetleri ve özellikler bilgileri alınır. Saha tespitleri sonrasında uzmanlarımız sizlerden temin ettiği belgeleri ofis ortamında inceler, değer tespiti için piyasa araştırmaları yapar ve 15 yıllık deneyimimiz ile rapor sizlere sunulur. Hazırlanan rapor ile sigorta öncesi poliçe değerinin tespiti için sizlere yol göstermesinin yanı sıra yapılan analiz sonrasında tesisinizin mevcut durum hakkında da bilgi edinmiş olursunuz.

Siz de sigorta değerleme hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, firmanın kurumsal web sitesi https://www.dengedegerleme.com/ üzerinden başvuru yaparak sigorta değerleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İş ortaklığı, feshi işlemleri öncesinde mutlaka değerleme hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Güvenle

Menü