Enerji Santrali Değerlemesi

Enerji üretim politikalarının artan ihtiyaçlara yönelik, sistematik, verimliliği ve sürdürülebilirliği ön plana alan bir vizyonla yürütülmesi Ülkemiz ve Dünya ekonomisi açısından hayati öneme sahiptir.Elektrik üretim tesislerinin ve kamu hizmeti varlıklarının değerlemesi, çeşitli ilgili teknolojiler, halihazırda faaliyet gösterdikleri piyasalar ve temel ekonomik dinamiklerle ilgili beklenen piyasa değişiklikleri hakkında derinlemesine bilgi gerektirir.

Denge Değerleme, tüm ülke çapında elektrik santrali ve kamu hizmeti değerleme projelerinde yer almış ve Elektrik Üretimi ve Altyapı Endüstrilerinin her bölümünde çalışmaktadır. Hidroelektrik Santralleri, Rüzgar Enerjisi Santralleri, Doğalgaz Çevrim Santralleri, Jeotermal Enerji Santralleri ve Termik Santrallerinin yanı sıra Doğalgaz Dağıtım Şebekeleri gibi enerjinin birçok alanında uzun yıllara yayılan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile Denge Değerleme olarak değerleme hizmetleri sunmaktayız.Enerji santrali değerleme konusunda uzmanlaşmış bir firma, stratejik düşünce, vergi ve muhasebe uzmanlığı, benzersiz değerleme bilgisi ve yüksek düzeyde hizmet sunarken son teslim tarihlerini karşılama becerisi sunan profesyonel bir kadroya ihtiyaç duyar. Denge Değerleme’yi seçtiğinizde, alacağınız şey tam olarak budur.

Santral Değerleme Gerekçesi

Bir kuruluşun bir elektrik santrali değerlemesinden geçmeyi seçmesinin birkaç nedeni vardır. Bunun bir nedeni, alıcı/satıcı müzakerelerinde kaldıraç elde etmektir. Varlıklarınızı fayda oranı bazından çıkarmaya karar verdiyseniz, atıl maliyetleri en aza indirmek için bu varlıkların adil piyasa değerini bilmek sizin avantajınıza olacaktır. Bir elektrik santrali değerlemesi, tesisinizi oluşturan tüm varlıkları içermektedir.

Bir elektrik santrali değerlemesinden geçmenin bir başka nedeni de federal muhasebe ve vergi amaçları içindir. Satın alma fiyatını çeşitli varlıklar arasında dağıtmak için varlık kategorilerinizin her biri için doğru ve uygun bir amortisman planı belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Benzer İçerikler

Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel Otomasyon Nedir? Günümüz fabrikalarında ve atölyelerinde endüstriyel otomasyon her yerdedir ve otomasyonsuz bir üretim hattı hayal etmek zordur. Endüstriyel otomasyon, geçmişte manuel olarak yapılan

İncele

Üretim Planlama

Üretim planlaması, belirli bir ürün veya hizmetin tasarımı ve üretimi için kılavuz oluşturma eylemidir. Üretim planlaması, bir kuruluşun üretim sürecini mümkün olduğunca verimli hale getirmesine

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim