Kurumsal Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı

Ülkemizde gayrimenkuller İmar uygulaması, idari sınırların değişmesi, kadastro yenilemesi, kamulaştırma, arazi toplulaştırma vb. nedenlerden, gayrimenkulün kendi özelliklerinden veya ülke genel ekonomik görünümden kaynaklı hızlı değer değişimi yaşamaktadır. Hizmetimiz kapsamında öncelikle sahip olunan gayrimenkullerin envanteri oluşturulmaktadır. Sonrasında bağımsız birim bazında değerleme raporları hazırlanmaktadır.

Hızlı değişime ayak uydurabilmek öncesi ile mevcut durumunu kıyas edebilmek, gelecek ile ilgili öngörülerde bulunabilmek amacıyla ihtiyaç doğrultusunda periyodik değerleme raporları hazırlamaktayız. Yapılan tüm çalışmalarımız ile alakalı süreç boyunca ve bitiminde yönetici özeti ile bilgilendirme yapmaktayız.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Gayrimenkul Yönetim Sistemi yazılımı ile Kurum veya şahıslar ait gayrimenkullerin mekânsal olarak, her bir gayrimenkulün kronolojik verilerinin toplanarak bilgi bankası oluşturulmaktadır. Müşteri istediği anda online olarak verilere ulaşıp ihtiyaç duyulan bilgi ve belgeye ulaşabilmektedir.

Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim