İnşaat Seviye İlerleme Takibi

Gayrimenkul yatırımcıları ve finans kurumları, yatırım projelerinin geliştirilmesi sırasında tarafsız ve profesyonel yaklaşımlarla teknik danışmanlık ihtiyacı duymakta olup yeni inşa edilecek ya da inşaatı devam eden konut, ofis, alışveriş merkezi, fabrika, otel yatırımları gibi projeler için maliyet analizi kullanarak yasal ve mevcut durum değerleri, inşaat seviyesi ve ilerleme tespitleri gibi konularda hizmet verilmektedir. İnşaat üzerinde planlanan ilerlemenin uygunluğu ve belirli zamanlarda izlenmesi yatırımcıların riskini azaltarak inşaat süreci takibini kolaylaştırarak risk derecesini azaltmaktadır.

Tüm Türkiye’de uzman kadromuz ile aşağıdaki hizmetler verilmektedir;

  • Proje ilerleme ve denetim raporlarının hazırlanması,
  • Yapıların yasal ve mevcut durumlarının raporlanması,
  • Durum tespit değerlendirmesi (resmi belgeler ile mevcut durumun kıyaslanması),
  • İnşaat seviyesine göre ödeme hizmetlerinin takibi.

Gayrimenkul değerlemesinin temel amacı gayrimenkule ilişkin alınacak kararlara yardımcı olmaktır. Bu kararlar mülkiyetin devrine yönelik olabileceği gibi, finansman ve kredi sağlanmasına yönelik de olabilmektedir. Gayrimenkul değerleme işlemi ise, tarafsız bir şekilde, bir gayrimenkule ilişkin nitelik, fayda, çevre, kullanım koşulları gibi unsurların değerlendirilmesi sonucunda söz konusu gayrimenkulün değerinin güvenilir ve uygun bir tahminle saptanması işlemidir. Değerleme işlemi sonucunda elde edilecek bulgular, gayrimenkule ilişkin alınacak kararın temelini oluşturmaktadır.

Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim