Sigorta Değerleme

Makine değerleme uzmanlarımız, sigorta amaçlı mülk ve işletme varlıklarınız için hızlı ve doğru değerleme hizmetleri sağlıyor.

İşletmelerin, bir sigorta talebiyle karşı karşıya kaldıklarında, tarihi geçmiş değerlemelerin veya düşük değerli varlıkların sahip olabileceği potansiyel zarar verici etkiye dikkat etmeleri çok önemlidir. Doğru değerlemeleri sürdürme görevi göz korkutucu ve genellikle “başka bir gün” için ertelenebilecek bir şey olabilir, ancak çoğu zaman o gün asla gelmez ve talep ödemeleri gerçek değerlerle büyük ölçüde uyumsuz olduğundan işletmeler önemli kayıplarla karşı karşıya kalır.

Sigorta değerlemesine ihtiyacım var mı?

Varlık değerlemeleri, uzmanlarımız tarafından baştan sona projelendirilerek size tüm yönleriyle özen gösterildiği ve sigortacınızın incelemelere dayanıklı, güncel, sağlam ve doğru değerleme raporlarına sahip olduğu konusunda gönül rahatlığı sağlar.

Sigorta Değerlemelerinin Önemi

İşletmenizin sahip olduğu binaların ve birçok türdeki makine ve diğer ticari varlıkların sigorta değerlemeleri, özellikle aşağıdaki durumlarda sigortacılar tarafından şiddetle tavsiye edilir:

  • Mevcut değerlemelerin birkaç yıl güncel olmadığı durumlarda
  • Yabancı makinelere önemli ölçüde bağımlılığın olduğu yerlerde
  • Varlıkların ve makinelerin eski olduğu yerler
  • Bir işletmenin önemli ölçüde yeniden yapılandırma, yatırım veya küçültme üstlendiği durumlarda

Güncel bir değerleme, sağlanan sigorta kapsamı seviyesinin uygun olmasını sağlayacaktır ve poliçeyi yenilerken genellikle durum tespiti sürecinin bir parçası olarak gereklidir. Uzmanlarımız hasarların eksik ödenmesiyle sonuçlanabilecek bir hasar durumunda varlıklara uygulanan değerleme ortalamalarının uygulanmasını da önleyebilir. Doğru değerlemeler genellikle eksperlerle basit ve hızlı bir müzakere sürecini mümkün kılar ve bu nedenle bir tazminat talebinin çözümünü hızlandırır.

Ülke genelinde bulunan hem gayrimenkul hem de makine ve tesis değerleme uzmanlarından oluşan bir ekiple, tüm sigorta değerleme ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

 

Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim