Makine Değerleme

Bağımsız makine(ler) bazında veya tüm üretim hattı ve yardımcı tesisleri ile bir bütün olarak incelenmesi ve raporlanması hizmetidir. Makine ve ekipmanlar yerinde görülerek işlevselliği, fiziksel durumu, bakım geçmişi vb. detaylı olarak incelenir ve elde edilen tüm teknik bilgileri göz önünde bulundurularak değer takdir edilir.

İş Makinesi Değerlemesi


Ekskavatör, yükleyici, forklift, yol silindiri vb. iş makineleri yerinde görülerek işlevselliği, fiziksel durumu, bakım geçmişi vb detaylı olarak incelenir ve elde edilen tüm teknik bilgileri göz önünde bulundurularak değer takdir edilir. Talep edilmesi ve gerek duyulması durumlarında servis eşliğinde ekspertiz çalışması yapılarak makinenin performans durumu ve bakım onarım maliyetleri ayrıntılı olarak raporlanır.

Kira Değer Tespiti

Makine ekipmanın kira değerini tespitine yönelik raporlar hazırlanması

Makine Tespit Raporu

Makinenin yerinde incelenerek proformada veya teknik dokümanında belirtilen özellikleri uyumu, fiziksel durumu, yeni veya ikinci el olup olmadığının kontrol edilerek raporlanması çalışmasıdır.

Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim