Gelecek Mars’ta Değil , Metaverse’te mi?

Sanal ve gerçek dünyanın içi içe geçtiği metaverse evrenine olan ilgi her geçen gün artıyor. İnsanlık bir yandan aya yolculuk ile başlayan uzay serüveninde turizm amaçlı seyahatler ve başka galaksileri keşfetme arzusu ile maceracı ruhunu beslerken, bir yandan bulunduğu ortamdan hiç ayrılmadan yeni keşiflere yelken açmasını sağlayan metaverse evreninde yolunu bulmaya çalışıyor. 

Dijital devrimi ve dönüşümü en hızlı şekilde yaşadığımız bu sürecin bugününde ve geleceğinde insanlığı bekleyenleri konuşmak üzere 18 Şubat saat 10:30’da Digital Network Alkaş’ta ‘Gelecek Mars’ta Değil Metaverse’te mi’ başlıklı panelde buluşuyoruz. 

Yaklaşık 20 yıldır gayrimenkul sektöründe değerleme hizmeti sunan Denge Değerleme tarafından düzenlenen ‘Gelecek Mars’ta Değil Metaverse’te mi’ panelinin moderatörlüğünü deneyimli Ekonomi TV Programcısı Hande Berktan üstleniyor. 

UiPath, Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in ‘Metaverse, yapay zekanın bugünü ve yarını, web 3 ve geleceğin meslekleri’, StandBy Me Meta Ajans Kurucusu Can Yurdakul’un ‘Şirketler neden metaverse’e yatırım yapmalı, bu süreçte nasıl bir yol izlenmeli? Metaverse ile birlikte şirketlerin teknolojik altyapıları nasıl değişecek?, Koç Üniversitesi Girişim Geliştirme Bölümü Öğretim Üyesi Bora Özkent’in ‘Bir yatırımcı gözüyle metaverse  öngörüleri’ ve Denge Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Baki Budakoğlu’nun ‘Metaverse’te arsa alınır mı, alınırsa değer kazanır mı, arsa alımında dikkate alınması gereken parametreler nelerdir?’, konularında görüşlerini paylaşacakları panel, Digital Network Alkaş platformu üzerinden online olarak gerçekleşecek. 

İnsanlığın ilerlemesini sağlayan merak ve keşfetme arzusunun son meyvesi metaverse evreni keşif etkinliğimize sizi de bekliyoruz.

Konu: ‘Gelecek Mars’ta Değil Metaverse’te mi’Panel

Tarih: 18 Şubat 2022, Cuma

Saat: 10:30-12:30

Benzer İçerikler

Makine Değerleme Nedir? Neden Yapılır?

Endüstriyel üretim alanlarındaki makine ve varlıkların analiz edilmesine makine değerleme adı verilir. Değerleme işleminin amacı, makinelerin işlevselliği ve verimliliği üzerinden şirketin finansal durumunu hakkında bilgi

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim