Hollanda KPA

Hollanda’nın topraklarının %20’si deniz ve akarsulardan doldurularak elde edilmiş olup, yüz ölçümünün yaklaşık %32’sini tarım için kullanan Hollanda ekonomisi; tarım, sanayi ürünleri, gemi sektörü ve bankacılığa dayanır. Dünyanın en fazla ihracat yapan 10 ülkesinden birisi olan Hollanda, dünyada 16. büyük ekonomidir.•  Ülke nüfusunun %40’ı sanayide çalışmaktadır. 41.000 kilometrekare yani Konya’dan sadece 3000 kilometrekare büyük olan topraklarıyla Hollanda tarım ihracatında dünya ikincisi konumundadır. •  Ülke sunduğu yaşam olanakları ve refah düzeyiyle günden güne dünyanın çeşitli ülkelerinden yetişmiş iş gücü göçü almaya devam etmektedir. Bu durum ülkedeki gayrimenkul piyasasını, bilhassa da konut piyasasını ciddi bir şekilde etkilemektedir. Ülkenin genel ekonomik ve sosyal politikaları gereğince, tarım vazgeçilemez bir unsur olarak görülmektedir. Bu durumun bir sonucu olarak, inşaata açık arsa arzı son derece kısıtlı olup, konut üretimi üzerinde de kısıtlayıcı bir etki göstermektedir. Bu nedenle, ülkede son yıllarda topraksız ve dikey tarım ile verimliliğin arttırılmasına yönelik önemli adımlara atılmaktadır.

Benzer İçerikler

Kira Değer Tespiti

Son zamanlarda en çok gündem olarak konuşulan ve haberi yapılan konuların başında, mülk sahipleri ile kiracılar arasındaki kira bedelleri gelmektedir. Kira değeri her dönem bir

İncele

Loder (Yükleyici) Nedir?

Arka ve ön kısmında çeşitli özellikteki kovaların yer aldığı loder, kazma ve yükleme gibi işlemlerin yapılmasına olanak tanır. Loder nedir sorusu, özellikle iş verimliliği arzu

İncele

Ev Ekspertiz Değeri Nasıl Hesaplanır?

Ekspertiz, gayrimenkullerin değerinin tespit edilmesi uygulamaları olarak tanımlanabilir. Ekspertiz, gayrimenkullerin değerinin tespit edilmesi uygulamaları olarak tanımlanabilir. Yapılan çalışmalarla birlikte tapu ve güncel imar bilgileri incelenir.

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim