Kamulaştırma Amaçlı Değerleme Raporu

Kurulduğu günden bu yana yasalara, meslek ilkelerine, kurumsal değerlerine bağlı çalışmalara imzasını atan Denge Değerleme, sektöründeki öncü ve etkin konumunu korumaktadır. SPK ve BDDK tarafından yetkilendirmesinin yanı sıra RICS Royal Institute of Chartered Surveyors tarafından da akredite olan Denge Değerleme, tüm raporlarının dünyanın her ülkesinde geçerli olmasının verdiği gururla, ülkemizin yanı sıra yurt dışında da başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Bugüne değin 400 binden fazla rapora imzasını atan Denge Değerleme, şeffaf ve bağımsızlık ilkesinden ödün vermeden, sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. 2005 yılında faaliyetlerine başlayan Denge Değerleme, iş dünyasının zorlu kulvarlarında deneyim kazanmış profesyonellerin güç birliğinden doğmuştur. Bugün 300’ü aşkın Sertifika Değerleme Uzmanı, bilimsel yöntemleri, gelişkin teknolojik alt yapısı ve Türkiye ve Amsterdam’daki 11 şubesi ile hızlı ve uluslararası standartlarda çözümler üretmekte; müşterilerine güvenilir, tarafsız ve bağımsız raporlar sunmaktadır.

Benzer İçerikler

Dünya Metropolleri Endeksi

2021 yılında başlayıp, bu yıl üçüncüsünü hazırlamış olduğumuz çalışma kapsamında, dünya genelindeki 50 adet metropol üzerine yoğunlaşarak, bu şehirlerde “Prime Location” olarak adlandırılan, yani şehirlerin

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim