Türkiye Gayrimenkul Yatırım Rehberi

2005 yılında faaliyetlerine başlayan Denge Değerleme, iş dünyasının zorlu kulvarlarında deneyim kazanmış, profesyonellerin güç birliğinden doğmuştur. Bugün 200’ü aşkın Lisanslı Değerleme Uzmanı, bilimsel yöntemleri, gelişkin teknolojik alt yapısı, Türkiye ve Hollanda’daki 11 şubesi ile uluslararası değerleme standartlarında (UDES), tarafsız, bağımsız, şeffaf, güvenilir şekilde varlık değerleme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
 
SPK ve BDDK tarafından yetkilendirilmesinin yanında RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) tarafından da akredite olan Denge Değerleme, raporlarının dünyanın her ülkesinde geçerli olmasının verdiği gururla, 500 binden fazla başarılı çalışmaya imza atarak sektördeki öncü konumunu sürdürmektedir.
 
 

Benzer İçerikler

Dünya Metropolleri Endeksi

2021 yılında başlayıp, bu yıl üçüncüsünü hazırlamış olduğumuz çalışma kapsamında, dünya genelindeki 50 adet metropol üzerine yoğunlaşarak, bu şehirlerde “Prime Location” olarak adlandırılan, yani şehirlerin

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim