GES Tanıtım

Denge Değerleme 2005 yılında faaliyetlerine başlayan Denge Değerleme, deneyimli uzmanları, bilimsel yöntemleri, gelişmiş teknolojik alt yapısıyla, hızlı ve uluslararası standartlarda çözümler üretmekte; müşterilerine güvenilir, tarafsız ve bağımsız raporlar sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana yasalara, meslek ilkelerine, kurumsal değerlerine bağlı çalışmalara imzasını atan Denge Değerleme, sektöründeki öncü ve etkin konumunu korumaktadır. SPK ve BDDK tarafından yetkilendirmesinin yanı sıra RICS Royal Institute of Chartered Surveyors tarafından da akredite olan Denge Değerleme, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

Denge DeğerlemeSPK Lisanslı Değerleme Şirketleri arasında, en geniş ve donanımlı makine ve tesis departmanına sahip şirketlerden biri olarak; gayrimenkul konusunda sunduğu değerleme, kira tespiti, gayrimenkul geliştirme, yatırım danışmanlığı, fizibilite, en etkin ve verimli kullanım analizi gibi hizmetler vermektedir. Ayrıca SPK lisanslı makine mühendislerinden oluşan kadrosu ve farklı sektörlerde deneyim sahibi danışmanlarıyla, “enerji tesisleri, makine parkurları, her tür deniz, kara ve hava taşıtları, makine, teçhizat, demirbaş, ekipman” değerleme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Denge Değerleme olarak, yenilenebilir enerji yatırımı yapmak isteyen kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektördeki yatırımcılara, bankalara ve finans kuruluşlarına, “enerji tesisi değerlemesi ve fizibilitesi, proje yönetimi, teknik ve idari due diligence hizmetleri, kredi veren mühendisliği, test denetim ve sertifikasyon ve işveren mühendisliği” alanlarında yine uzman kadromuz ile teknik danışmanlık, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri sunuyoruz.

Benzer İçerikler

Pazar Araştırması Nedir? Nasıl Yapılır?

Pazar araştırması, işletmelerin müşteri beklentilerini, rakip durumunu ve piyasa trendlerini anlamalarına yardımcı olan kritik bir süreçtir. Bu süreç tüketicilerin düşüncelerini anlamak için anketler, odak grupları

İncele

Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar

Oto ekspertiz ücreti konusu pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Oto ekspertiz fiyatları, aracın marka, model, yaş, kilometresi gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ekspertiz işlemi

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim