Bridge, Ekim 2021

2020 ile 2021 yılları Ağustos ayı verileri dikkate alındığında bir önceki ayda olduğu gibi Türkiye ortalamasının %32 oranında artış olduğu görülmektedir. Konut satışlarındaki %8 gibi kısıtlı artışa rağmen değerlerdeki artışın uzun zamandır ortalama %30 oranında seyretmesi arzın talebi karşılamadığı, ertelenen inşaat maliyetlerinin değerlere yansıdığını göstermektedir. Alınan İskan Belgesi ile yapı ruhsatlarına bakıldığında enflasyonun üstünde değer artışın yaklaşık 18 ay süreceği öngörülmektedir.

2020 ile 2021 yılları Eylül ayı verileri dikkate alındığında Türkiye ortalamasının % 8 oranında artış olduğu görülmektedir. Konut fiyatlarının artması ve kredi kullanma maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle geçtiğimiz yıla göre satı oranlarındaki değişimin kısıtlı kaldığı görülmektedir.

Benzer İçerikler

Bridge, Şubat 2023

Türkiye genelinde, 1980’li yılların sonundan itibaren turizm yatırımlarının önemli bir ivme gösterdiğini biliyoruz. 1980’li yılların ikinci yarısından itibaren, özellikle Antalya ve Muğla çevresinde, turizm teşvik

İncele

Bridge, Mayıs 2022

Son dönemde popülaritesi gün geçtikçe artan Metaverse kavramı, herkesin merak ettiği, araştırdığı ve hatta yatırım yaptığı bir ilgi alanı haline geldi. Günümüzde kullanıcıların Metaverse’e yatırım yapma motivasyonları;

İncele
Contact us

Kapsamlı Değerleme Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hizmetlerimizden hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İletişim